خدمات تولید محتوا

پلن پایه
499 هزار تومان

2 مقاله 1500 کلمه‌ای
یا
3 مقاله 1000 کلمه‌ای

محتوای یونیک و با کیفیت
مطابق با اهداف بازاریابی
مطابق با سئو و هدف جستجو
+ بارگزاری روی سایت شما
درج تصاویر + توضیحات سئویی
سفارش پلن پایه محتوا
پلن پیشرفته
999 هزار تومان

4 مقاله 1500 کلمه‌ای
یا
6 مقاله 1000 کلمه‌ای

محتوای یونیک و با کیفیت
مطابق با اهداف بازاریابی
مطابق با سئو و هدف جستجو
+ بارگزاری روی سایت شما
درج تصاویر + توضیحات سئویی
سفارش پلن پیشرفته محتوا

خدمات تولید محتوای بستی وب

اگر به دنبال این هستید که کاربر را در سایت خود نگه دارید و او را به یک مشتری و بازدیدکننده وفادار تبدیل کنید، بهتر است به فکر تولید محتوای باکیفیت برای سایت خود باشید. محتوا انواع مختلفی دارد که شامل محتوای تصویری، محتوای ویدیویی، محتوای متنی و محتوای صوتی است. همچنین محتوا انواع مختلفی مانند پست وبلاگ، رپورتاژ، کپی رایتینگ، محتوای شبکه‌های اجتماعی سناریونویسی و غیره است. شما باید بر اساس نوع کسب‌وکار و نوع مشتریان خود، مدل مناسب محتوا را تشخیص دهید و آن را در اختیار کاربر بگذارید. 

چرا تولید محتوا مهم است؟

این روزها کاربران مختلف دیگر فقط خریدار محصولات شما نیستند. آن‌ها برای بسیاری از سوال‌ها، مشکلات، راهنمای خرید و بسیاری از دغدغه‌های خود را هرروز در اینترنت جستجو می‌کنند. بنابراین محتوایی که کیفیت بالا داشته باشد، می‌تواند نظر مخاطب را به خود جلب کند. بازاریابی محتوایی یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید برای کسب‌وکارها به کار گرفته شود. بازاریابی محتوایی به معنی پیاده‌سازی نوعی استراتژی بازاریابی است که تمرکز آن روی تولید و توزیع محتوا قرار دارد. 

برای اینکه مخاطب خود را به مشتری تبدیل کنیم و آن را وفادار به کسب‌وکار خود نگه داریم، باید برای او ارزش قائل باشیم. همچنین تلاش کنیم تا ارتباط دوطرفه‌ای با مشتری برقرار کنیم. صرف هزینه در مسیر درست به ما کمک می‌کند تا مشتری خود را همیشه راضی نگه داریم. تولید محتوای مناسب مسیر ارتباط با مشتری را برای ما آسان‌تر می‌کند و این مسیر را به یک بازی برد-برد تبدیل می‌کند تا هم مشتری رضایت داشته باشد و هم ما به اهداف بازاریابی خود برسیم.

همچنین باید بدانید که تولید محتوای باکیفیت روی اهداف سئویی شما نیز تاثیر شگرفی خواهد داشت. متخصصان سئو با کمک محتوای مناسب می‌توانند از ابزارهای متنوعی برای افزایش بازدیدهای سایت شما بهره ببرند. بنابراین محتوای مناسب و باکیفیت در بهبود رتبه سایت و ظاهر شدن در صفحه جستجوی کاربر نقش بسیار مهمی دارد.

محتوای خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

نکته مهم این است که اگر سری به فضای اینترنت بزنید و موضوعی را جستجو کنید، ده‌‌ها وب‌سایت با هزاران مقاله و محتوای متنوع روبه‌روی شما قرار می‌گیرد. اما مهم این است که مشتری یا مخاطب روی کدام لینک کلیک می‌کند، کدام مطلب را می‌خواند و در کدام وب‌سایت زمان بیشتری را صرف می‌کند؟ هرچه محتوای خود را با کیفیت بیشتری تولید و توزیع کنید، برای مشتری جذاب‌تر و ماندگارتر خواهید بود. محتوای خوب دارای ویژگی‌هایی است که آن را در ذهن مخاطب حک می‌کند.

محتوا بر اساس نیاز مخاطب

مهم‌ترین چیزی که باید در تولید محتوا به آن توجه شود، تولید محتوایی است که به سوال‌های مخاطب پاسخ درست، به‌روز و منطقی بدهد. بسیاری از افراد از خرید کوچک‌ترین و ساده‌ترین چیزها تا تعمیر یا سوالات تخصصی به‌دنبال محتوای مناسب در فضای وب هستند. بنابراین شما باید محتوایی تولید کنید که تا حد امکان به‌صورت جامع و مناسب به سوالات کاربر پاسخ دهد.

محتوا مرتبط با کسب‌وکار

حتما توقع ندارید که در یک وب‌سایت خرید لوازم خانگی، مطلبی درباره تربیت فرزندان یا خرید لپ‌تاپ ببینید. یکی از مهم‌ترین مواردی که باید آن را در نظر داشته باشید، مرتبط بودن محتوا با کسب‌وکار شما است. بهتر است با کمک یک تیم مدیریت محتوای حرفه‌ای نیازها، سوالات و جستجوهای مخاطب را به‌طور تخصصی در زمینه کسب‌وکار خودتان مشخص کنید و محتوای خود را در همان حیطه تولید و منتشر کنید.  

محتوا به‌روز و جدید

مخاطب به محتوای جدید نیاز دارد و می‌خواهد برای جستجوی خود جدیدترین نتایج را مشاهده کند. بنابراین بهتر است بخش محتوای سایت خود را به‌روز نگه دارید، مطالب قبلی خود را به‌روزرسانی کنید و به سراغ موضوعات روز و ترند بروید تا مخاطبان خود را حفظ کنید.

محتوا بر اساس شخصیت مخاطب

شاید بسیاری از کسب‌وکارها به این نکته توجه نکنند؛ اما باید بدانید که شناخت شخصیت مخاطب به کسب‌وکار شما کمک زیادی می‌کند. بنابراین توصیه می‌کنیم با کمک تیم محتوای متخصص، پرسونای مخاطب کسب‌وکار خود را شناسایی کنید تا بتوانید با توجه به نیازها، شخصیت، روحیات او محتوای مورد نیازش را تولید کنید. 

چرا تولید محتوای بستی وب؟

بستی وب با تیم محتوای خود می‌تواند محتوای مورد نیاز شما را با بالاترین کیفیت در اختیارتان قرار دهد. نویسنده‌‌های ما در بستی وب با بهره‌گیری از مطالب روز دنیا به کمک منابع معتبر داخلی و خارجی می‌توانند به سوالات مخاطبان شما پاسخ دهند و محتوایی با کیفیت بالا و مطابق با نیاز کسب‌وکار شما ارائه دهند. پیشنهاد می‌کنیم برنامه‌ریزی و استراتژی بازاریابی محتوایی خود را به تیم بستی وب بسپارید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

تیم تخصصی بستی وب در زمینه‌های مختلف برای انواع سایت فروشگاهی، سایت شرکتی، سایت پزشکی، سایت آموزشی و سایت های خدماتی محتوای تخصصی و باکیفیت ارائه می‌دهد.