ارسال پیام انبوه در واتس اپ

آموزش + فایل افزونه
199 هزار تومان
کاملا کاربردی و تست شده
آموزش کامل
پشتیبانی
فعال سازی فوری
دانلود و شروع استفاده
دیتابیس شماره تماس
299 هزار تومان
نام فروشگاه
شماره همراه فروشنده
آدرس کامل
تعداد آگهی فعال دیوار
ثبت سفارش

در صورتی که به مشاوره نیاز دارید کارشناسان بستی وب می توانند پاسخگوی تمام سوالات شما در جهت شروع بازاریابی از طریق ارسال پیام انبوه در واتس اپ باشند.  در این مسیر در کنار شماییم تا بهترین نتیجه را بگیرید.

این محصول، پنلی و شارژی نـیست!

بلکه یک افزونه برای مرورگر کروم شماست و ارسال پیام با آن هزینه‌ای ندارد!

برای ارسال پیام انبوه از طریق روشی که ما آموزش میدهیم به یک کامپیوتر (لپ تاپ) که مرورگر کروم داشته باشد و همچنین اینترنتی که به واتس اپ متصل شوید نیاز دارید. ارسال پیام انبوه در واتساپ ما، در سیستم (کامپیوتر ویندوزی) دارای مرورگر کروم انجام می‌شود و هر تعداد پیام که به وسیله آن ارسال نمایید هزینه‌ای ندارد.

فعال و تست شده به تاریخ امروز!
اگر شما پیام تبلیغاتی این پکیج را در واتس اپ مشاهده کردید به این معنی است که هنوز روش ما جواب می‌دهد.

در ادامه به مهم ترین سوالاتی که شاید ذهن شما را به خود مشغول کرده باشد پاسخ داده‌ایم. لطفا با دقت مطالعه بفرمایید، اگر سوالی یا موردی همچنان باقی بود تماس بگیرید.

برای ارسال پیام به افراد آشنا (کسانی که قبلاً با آنها چت کرده‌اید) در واتساپ با محدودیتی مواجه نیستید؛ یعنی شما میتوانید با یک خط واتساپ خود به هر تعداد فرد آشنا که بخواهید پیام بدهید بدون اینکه مشکلی برای حسابتان به وجود بیاید. اما این قضیه برای ارسال پیام به افراد غریبه (کسانی که تاکنون با آنها هیچ چتی نداشتید) متفاوت است.

بطور کلی، شما می‌توانید بسته به امتیاز مثبت اکانت واتساپتان، روزانه بین 100 تا 1000 (یا حتی بیشتر) پیام به افراد غریبه ارسال کنید بدون اینکه با محدودیت‌های واتساپ مواجه شوید.

در چه صورت امتیاز مثبت اکانت شما بیشتر میشود؟
اگر واتساپ بیزینس نصب کنید، پروفایل خود را عکس دار کنید و اطلاعات پروفایل را تکمیل نمایید.
اگر عمر (زمان ساخت) اکانت شما بیشتر شود.
از همه مهم‌تر: اگر با افراد مختلف در واتساپ چت کنید و آنها به پیام‌های ارسالی شما پاسخ بدهند امتیاز مثبت بیشتری دریافت خواهید کرد.

هر چه مجموع امتیاز مثبت اکانت خود را با انجام امور فوق، افزایش دهید؛ می‌توانید تعداد پیام بیشتری در روز ارسال نمایید.

هشدار: در مورد خطوطی که به تازگی (کمتر از یک هفته) واتساپ را برای آنها نصب کرده‌اید، باید با احتیاط جلو بروید زیرا این اکانت‌ها در بدو کار هیچ امتیاز مثبتی ندارند و اگر دیگران آنها را رپیورت یا بلاک کنند، بلافاصله از دسترس خارج می‌شوند. توصیه می‌کنیم اگر به تازگی اکانت واتس اپ خود را بیزینسی کرده اید با احتیاط و تعداد پیام ارسالی کم (زیر 100 پیام در روز) کار خود را پیش ببرید.

بله، هر خطی که به عنوان خط ارسال کننده به افزونه معرفی کنید؛ از همان خط برای ارسال پیام ها استفاده خواهد شد.

  1. کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ
  2. مرورگر کروم 
  3. افزونه ارسال پیام انبوه واتس اپ
  4. لیست شماره تماس هدفمند متناسب با کسب و کار شما
  5. اینترنتی که به واتس اپ وصل شود

واقعیت اینه که هنوز هم با وجود فیلترینگ شدید واتس اپ و اینستاگرام مردم روزانه توی این پیام رسان و شبکه اجتماعی محبوب حضور دارند و برای کسب و کار خودشون در حال فعالیت و جذب مشتری هستند. 

همونطور که شما بعد از دیدن پیام تبلیغاتی ما در واتس اپ کنجکاو شدید و روی لینک کلیک کردید و وارد این صفحه شدید، با آماده کردن یک پیام تبلیغاتی جذاب و ارسال اون برای بازار هدف خودتون می‌تونید به بیشتر دیده شدن و فروش هر چه بیشتر کالا یا خدماتتون نزدیک تر بشید.

ویژگی‌ها و مزایا

امکان ارسال پیام به افراد غریبه

ربات واتساپ میتواند پیام شما را به افراد غریبه (که در مخاطبین تان آنها را ذخیره نکرده اید) ارسال کرده و یا حتی پیام‌ها را برای آنان فروارد کند.

مزیت: جذب مشتری جدید
ارسال پیام تبلیغاتی به افراد غریبه سبب میشود تا افراد جدید که قبلاً کسب و کار شما را نمی‌شناختند با آن آشنا شده و از مشتریان احتمالی شما گردند.

امکان استخراج شماره موبایل اعضای گروه‌ها

در پکیجی که خریداری میکنید رباتی وجود دارد که میتواند شماره موبایل همه اعضای گروه‌‌های واتساپی که شما در آنها حضور دارید را استخراج کرده و به صورت یک فایل اکسل در اختیارتان قرار دهد.

مزیت: هدفمند کردن تبلیغات

با استخراج شماره از گروه‌های رقیب یا گروه‌های نزدیک به زمینه کاریتان، میتوانید بانک شماره ای از مخاطبینی بدست بیاورید که مطمئن هستید به حوزه کاری شما مرتبط یا علاقمند هستند.

امکان درج نام گیرنده در هر پیام

شما می توانید در تنظیمات ربات، نام و القاب صاحب هر شماره را وارد کنید و یک پیام اختصاصی برای هر نفر ارسال کنید.

مزیت: اثرگذاری بیشتر پیام‌های ارسالی

درج نام گیرنده (مثلاً جناب آقای خلیلی) در ابتدای هر پیام، سبب میشود تا توجه مخاطب را به خوبی جلب کنید و میزان اثرگذاری پیام های تبلیغاتی خود را افزایش دهید.

امکان ارسال عکس، ویدئو، لینک، ایموجی و…

علاوه بر پیام متنی، ربات میتواند انواع محتوا از جمله عکس، ویدئو، فایل، ویس، لینک، ایموجی و … را به افراد و گروه‌ها ارسال نماید.

مزیت: جذابیت بیشتر پیام‌های ارسالی

بدیهی است که اگر متن پیام تبلیغاتی شما با یک عکس، ویدئو یا ویس تبلیغاتی جذاب همراه باشد مخاطبین بیشتری را با خود همراه خواهد کرد.

آزاد بودن سیستم به هنگام اجرای ربات

ربات ارسال انبوه پیام در واتساپ به گونه ای طراحی شده‌ که به هنگام اجرا، از ماوس و کیبورد سیستم شما استفاده نکند.

مزیت: امکان استفاده از سیستم به هنگام اجرای ربات

شما میتوانید همزمان با فعالیت ربات روی کامپیوترتان، از سیستم برای انجام سایر امور شخصی خود استفاده کنید.

ارائه گزارش از نتیجه ارسال‌ها

ربات پس از انجام هر ارسال، گزارشی از وضعیت انجام آن در فایل اکسل به شما ارائه خواهد داد تا مطلع شوید که پیام تبلیغاتی شما به کدام شماره ها ارسال شده و به دست کدام شماره‌ها نرسیده است.

مزیت: اطلاع کامل از وضعیت ارسال‌ها

دریافت گزارش از نتیجه کار ربات به شما کمک میکند تا از زمان ارسال پیام‌ها و موفقیت یا عدم موفقیت ارسال‌ها اطلاع کامل داشته باشید و بتوانید تصمیم‌های درستی اتخاذ کنید.